Dalaman Çayı – Rafting

1

Dalaman ilçe sınırlarında yer alan Dalaman Çayı’na, Fethiye köylerinden kalkan otobüslerle de çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Rafting sporu için en uygun yerlerden biri olmasından dolayı, yerli ve yabancı birçok turist tarafından akın edildiği bir gerçektir. 

Sırf bu spor için gelmek isteyenlere, zorluk derecesinin çok yüksek olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Eğer Fethiye bölgesinde tatil yapmayı düşünüyorsanız Dalaman Çayı Rafting turuna katılmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Unutulmayacak, heyecan dolu, çok eğlenceli Fethiye rafting aktivitesini yapmadan tatilinizi noktalamanız büyük bir eksiklik olacaktır.

Rafting, panik atak ve yüzmeye engel olabilecek sağlık sorunu olmayan 16 yaşından büyük herkesin katılabileceği ve mutlaka katılmasını önerdiğimiz, eğlence, macera, adrenalin, heyecan dozu yüksek olan doğa içinde yapılan bir su sporudur. 

Fethiye bölgesinde yaz aylarında sıcaklığın elli dereceye ulaştığı zamanlarda kendinizi yemyeşil doğa harikası bir kanyonun içinde buz gibi serin sulara bırakıp bunaltıcı sıcak havadan biraz olsun uzak kalıp ruhunuzu dinlendirip yenileyebilirsiniz.

Foto Galeri

Gezilecek Yerler & Aktiviteler

Aktivite ve Faaliyetler

Teleferik

Fethiye, kelimelerle anlatılamayacak kadar güzelliklerle dolu bir Akdeniz ilçesidir. Eğer bir doğa tutkunuysanız ve yaşamınızda yeni ufuklar keşfetmek için sabırsızlanıyorsanız, tatiliniz için mükemmel bir seçim

Devamını Oku »
Aktivite ve Faaliyetler

Tüplü Dalış

Fethiye aktiviteleri arasında en sıradışı aktivite olan su altı dalışı ile Fethiye ve çevresi sizleri bekliyor. Ölüdeniz’in berraklığı ve temizliği sizleri büyülerken dalış hocaları eşliğinde

Devamını Oku »
Aktivite ve Faaliyetler

Jeep Safari Turları

Fethiye jeep safari boyunca kıvrımlı ve engebeli toprak yollarda gidiyor, dağlara tırmanıp dere yataklarından geçiyor; baştan aşağı çamur, toz, su ve eğlenceye bulanıyorsunuz !  Ayrıca

Devamını Oku »